Контекстна реклама

У нас можна замовити контекстну рекламу в Україні та за її межами. Наш пріоритет - індивідуальна робота з кожним клієнтом:

 • Аналіз бізнесу, що просувається, товару, конкурентів.

 • Вибір найбільш ефективних стратегій.

 • Ретельна настройка параметрів кампанії.

Ми створюємо привабливі оголошення, орієнтовані на цільову аудиторію. Рекламна кампанія супроводжується детальною аналітикою. Це оптимізує її вартість і підвищує ефективність.

 

Kontekstnaya-reklama-sayta

Переваги контекстної реклами

КР - один з найдієвіших інструментів просування продукції, послуг, ресурсів. Її переваги:
 
 • Таргенинг. Можна вибрати певну територію, де будуть демонструватися оголошення. Це важливо для локального бізнесу, обмеженого містом, районом, областю. Ці настройки можна гнучко регулювати, відсікаючи непотрібні клієнту опції. Доступна можливість вказувати час показу рекламних оголошень.

 • Широка аудиторія. Мільйони людей щодня використовують Google і Yandex для пошуку товарів, послуг, інформації. Більшість переходів на нові сайти відбуваються з пошукової видачі. Демонстрація релевантних оголошень надає можливість отримати стабільний трафік зацікавлених користувачів.

 • Оплата за клік. Рекламодавець платить за переходи по посиланнях-оголошенням. Це дозволяє залучити «гарячих» клієнтів, зацікавлених в цільовій дії - покупці, реєстрації, замовленні послуги. Коректні настройки допоможуть відсікти нецільовий трафік, скоротивши витрати на рекламну кампанію.

 • Аукціонна система. Вартість контекстної реклами в Україні та світі залежить від конкуренції по конкретним ключовим словом, темам. Правильний вибір налаштувань зменшить витрати, підвищивши ефективність кампанії. Якщо найпопулярніші запити виявляться занадто дорогими, можна вибрати інші ключі, здатні дати більш доступний результат.

 • Потужна аналітика. Системи контекстної реклами надають можливість зібрати великий масив інформації про поведінку перехідних по оголошеннях користувачів. Аналізуючи ці дані, можна залишити найбільш ефективні (прибуткові для клієнта) посилання, знизивши витрати на просування.

Навіщо це потрібно?


Максимальне охоплення цільової аудиторії

Детальний таргетинг Вашої реклами

Підвищення трафіку - збільшення конверсії

Швидке поповнення клієнтської бази

Як ми працюємо з контекстною рекламою

 • Аналізуємо бізнес, вибираємо кращу стратегію просування. Нашим клієнтам доступна контекстна реклама «Гугл» і «Яндекс». Але не обов'язково використовувати обидві пошукові системи одночасно. Зробити вибір допоможе портрет цільової аудиторії і аналіз бажаних інструментів пошуку інформації.

 • Формуємо та узгоджуємо цілі з клієнтом. Наше завдання - зробити рекламу максимально прибутковою та ефективною.

 • Налаштовуємо аналітику, вибираємо інструменти контекстної реклами. Автоматизація збору даних і рутинних процесів прискорює реакцію на будь-які проміжні результати кампанії.

 • Формуємо оголошення. Створюємо список найбільш ефективних запитів (ціна / релевантність / популярність), збираємо великий перелік мінусових слів, відтинаючих нецільовий трафік. Під кожен ключ пишеться привабливе оголошення. Всі етапи робіт узгоджуються з клієнтом.

 • Запускаємо рекламну кампанію. Після налаштування параметрів завантажені в особистий кабінет оголошення додатково оптимізуються з урахуванням актуальних ставок.

 • Ретельно стежимо за ефективністю кампанії. Вносимо правки з урахуванням результатів аналітики для підвищення її результативності. Детально і регулярно звітуємо перед клієнтом.

Замовте рекламну кампанію в SEO-Evolution. Отримайте потужний інструмент для просування свого бізнесу.