Реклама в Інтернеті

SEO-Evolution здійснює ефективне просування сайтів будь-яких тематик і напрямків. Ми використовуємо широкий спектр інструментів для залучення цільової аудиторії, підвищення показників конверсії та оптимізації витрат з боку наших клієнтів:

  • детально аналізуємо сайт, побажання замовника, ресурси конкурентів;

  • допомагаємо вибрати найбільш ефективну стратегію просування;

  • реалізуємо рекламні кампанії будь-якого рівня складності, використовуючи відповідні канали залучення цільової аудиторії;

  • стежимо за ефективністю реклами, вносимо правки для підвищення її якості з урахуванням зібраної інформації;

  • надаємо регулярну звітність з прозорими цінами і реальними досягненнями, що впливають на збільшення доходів наших клієнтів.

Наші послуги

kontekst

Контекстна реклама

trigger-email

Тригерна розсилка

crowdfunding

Реклама в прайс агрегаторах

Які інструменти ми використовуємо?

Результативна інтернет-реклама - результат правильного вибору інструментів. Вона повинна враховувати специфіку цільової аудиторії, спрямованість ресурсу, поставлені завдання.

 Наші пропозиції

 
  • Контекстна реклама. Сприяє швидкому залученню цільової аудиторії з пошукових систем. Орієнтована на запити користувачів Google і «Яндекс» реклама демонструє оголошення, релевантні шуканої інформації. Ми налаштовуємо кампанію з великим пулом ключових слів, ретельної мінусовій вибіркою, оптимальною вартістю кліка. Оголошення мотивують цільову аудиторію переходити на сайт для здійснення покупки, замовлення послуг, передплати або інших конверсійних дій. Контекстна реклама здатна привернути трафік нових користувачів в стислі терміни. Ремаркетінг стимулює зробити покупку і ініціює повторні продажі.

  • Тригерна розсилка. Утримує клієнта в межах воронки продажу після здійснення покупки або на одному з кроків після реєстрації. Допомагає підвищити конверсію. Тригерна розсилка спрямована на роботу з кожним користувачем. Вона являє собою реакцію на його дії. З її допомогою можна стимулювати тих, хто додав товар в корзину, але не зробив покупку, а також ініціювати повторні і додаткові продажі, пропонуючи цікаві для клієнта товари. Тригерна реклама сайту актуальна, коли всі канали зовнішнього трафіку і внутрішня оптимізація вже реалізовані.

  • Реклама в прайс-агрегаторах. Формує додатковий канал для залучення «горячих» клієнтів. Користувачі здійснюють перехід, знаючи характеристики і вартість товару, тому кількість відмов помітно знижується. Це оптимальне рішення для інтернет-магазинів, що пропонують якісне обслуговування, доступні ціни. На агрегаторах є відгуки, оцінки товару. Дана інформація надає можливість працювати з аудиторією для залучення цільового трафіку і поліпшення репутації. Ми детально аналізуємо сайт, вибираємо найбільш привабливі пропозиції, проводимо настройку для автоматизації розміщення на агрегаторах цін.

  • Комплексне просування. Сукупність оптимальних інструментів для розкрутки сайту - «Яндекс» і Google реклама, розсилки, розміщення на агрегаторах, аудит юзабіліті, технічної частини, семантичного ядра. Комплексний підхід - оптимальне рішення для нових сайтів і ресурсів, які тривалий час не модернізувалися відповідно до актуальних трендів.

SEO-Evolution - це вигідні ціни, фіксована вартість просування, регулярні звіти про виконану роботу. Зробіть свій сайт популярнішим. Отримайте приріст трафіку і поліпшення конверсії, які трансформуються в реальний прибуток.

Контакти

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 42 Україна, м. Харків, вул. Олімпійська, 10Б

+38 (050) 009-36-38 +38 (096) 349-94-77

support@seo-evolution.com.ua

понеділок — п’ятниця: 10:00-17:00 субота — неділя: вихідний