Технічна підтримка сайту

Технічна підтримка сайту забезпечує стабільну роботу на протязі його існування. Вона гарантує своєчасне оновлення технічної та тематичної бази, а також оперативне усунення помилок і неполадок. Витрати на обслуговування будуть істотно нижче вартості разового звернення до сторонніх фахівців.

site_support

Якщо сайт функціонує частково, довгий час не оновлюється і містить помилки, що накопичуються, він поступово втрачає рейтинг. Це загрожує випаданням з пошукової видачі. Результатом стане погіршення репутації компанії і відтік клієнтів, які використовували веб-ресурс для взаємодії з вашим бізнесом. До моменту виявлення проблеми будуть втрачені позиції і клієнти. Повернення в пошукову видачу зажадає більше коштів.

Стабільна технічна підтримка допоможе сайту залишатися ефективним інструментом бізнесу. Ми виконаємо весь комплекс робіт будь-якого рівня складності і забезпечимо стабільну роботу вашого ресурсу. Заручіться підтримкою досвідчених програмістів, дизайнерів, копірайтерів та SEO-фахівців. Ми пропонуємо комфортні розцінки на послуги, що надаються.

Чому саме ми?


Усунення проблеми в мінімально можливі терміни

Завжди доступні ціни

Індивідуальний менеджер

Комплексний підхід

Що входить в технічну підтримку сайту

Повноцінна технічна підтримка сайту - комплекс робіт, що проводяться з певною періодичністю для підтримки стабільної роботи і розвитку ресурсу.

Ми здійснюємо:

Обмеження доступності погіршує позиції ресурсу в пошуковій видачі. Якщо пошукові машини не можуть отримати доступ до сайту, вони знижують його рейтинг.

Результатом несвоєчасної оплати хостингу стане блокування сайту. Ми постійно контролюємо взаємодію з провайдером, забезпечуючи доступність ресурсу.

Ми використовуємо ефективні інструменти і ручну перевірку для пошуку і видалення коду, який надає негативний вплив на роботу сайту.

Своєчасне видалення застарілих даних або розширення виділеного місця на серверах.

Вони здатні знизити позиції сайту і спровокувати втрату ваги сторінок. Ми регулярно перевіряємо ресурс для виявлення таких посилань.

Банери, акції та інші обмежені в часі заходи видаляються після закінчення терміну їх актуальності. Це надає можливість уникнути негативної реакції з боку відвідувачів.

Ми перевіряємо роботу форм і динамічних елементів ресурсу. Це дозволяє своєчасно усунути бар'єри, що виникають між компанією і клієнтами.

Написання актуальної інформації, що продають текстів, контроль якості контенту.

Делегувавши технічну підтримку сайту «SEO-Evolution», ви отримаєте стабільну підтримку і можливість ефективно проводити маркетингові кампанії.