Створення сайту ``під ключ``

Створення сайту «під ключ» вимагає проведення всіх етапів циклу розробки веб-ресурсу. Результатом проведених робіт стане сайт, що коректно функціонує . Він буде розміщен на хостингу і занесен до каталогів пошукових машин.

Прийнявши рішення замовити створення сайту «під ключ», ви укладете договір, де буде обговорено комплекс послуг, що надаються. Ми навчимо вас користуватися обраної системою управління. Ви отримаєте можливість самостійно займатися просуванням веб-ресурсу або делегувати це завдання фахівцям «Seo-Evolution».

Створення сайту під ключ - краще рішення для проектів, які потребують індивідуальних рішень, унікального дизайну і оптимального UX для досягнення поставлених клієнтом цілей. Ми врахуємо ваші побажання. Готовий сайт буде виділятися на тлі конкурентів. Завдяки нам ви не повторите їх помилок.

У вартість послуги входить весь комплекс робіт. Ми гарантуємо відсутність додаткових витрат, зумовлених рішенням додаткових завдань. Приступаючи до створення сайту «під ключ», ми ініціюємо повномасштабне покрокове планування всіх етапів реалізації проекту. Ретельно пророблена послідовність робіт надасть можливість оптимізувати терміни розробки і інтеграції ресурсу.

Чому саме ми?


Ексклюзивний авторський дизайн

Створення сайтів високої якості

Індивідуальний підхід для кожного клієнта

Адекватні ціни і терміни

Основні етапи створення сайту «під ключ»

 У процесі розробки інтернет ресурсу наші фахівці проводять наступні види робіт:

Ви озвучите власне бачення сайту, цілі його використання, характер поставлених завдань і бажані результати. Ми вивчимо ваш бізнес, проаналізуємо діяльність конкурентів і представимо оптимальну пропозицію. Обов'язковий етап співпраці - укладення договору, що відображає наші зобов'язання, строки та гарантії.

Формується технічне завдання, здійснюється прототипирование. На даному етапі розподіляються роботи, формується команда для оперативної реалізації поставлених завдань, що є оптимальними для технології.

Наші дизайнери розроблять унікальний макет, що враховує актуальні тренди UX, специфіку ресурсу і естетичну складову. Готовий дизайн-проект надасть можливість створити зручний для користувача інтерфейс.

Написання валидного коду на основі макета. Прискоренню розробки сприяють фреймворки, препроцесори, бібліотеки. Результатом виконаних робіт стане масштабований, легко керований ресурс з можливістю заміни окремих модулів без критичних проблем верстки.

Виходячи з побажань замовника і особливостей ресурсу буде обрана оптимальна система управління. Весь код пишеться на серверній стороні. Він забезпечує обмін даними з клієнтською частиною і зворотний зв'язок.

На основі маркетингових досліджень, аудиту діяльності конкурентів і спрямованості сайту створюється SEO-оптимізований, корисний для користувача контент. Ми представимо ефективне семантичне ядро, що забезпечує якісну внутрішню оптимізацію ресурсу.

Весь функціонал тестується і піддається стрес-навантажень на окремому сервері. Це надає можливість підтвердити стабільність і швидкість роботи ресурсу.

У пакет розробки «під ключ» входить оренда хостингу (покупка сервера) і реєстрація сайту в каталогах для подальшого просування. Ми проведемо повний комплекс робіт, необхідних для максимального зручного подальшого розвитку ресурсу.

Ви отримаєте робочий, коректно налаштований веб-ресурс.

«SEO-Evolution» - надійний партнер, який створить Вам прибутковий сайт.