Розробка сайту-візитки ``під ключ``

Розробка сайту-візитки - оптимальне рішення для малого та середнього бізнесу. Він відрізняється доступною вартістю і містить всю необхідну інформацію. На 1-10 сторінках розміщуються дані про компанію, яка надає продукцію і форма зворотного зв'язку. Даний формат ресурсу сприяє просуванню бізнесу на локальному та регіональному рівні.

zakazat-dizayn-sayta

Які можливості відкриває наявність сайту-візитки:
  • продумана SEO-кампанія забезпечує просування бренду в Мережі. За умови якісної реалізації (дизайн, контент, функціонал) замовник отримає зацікавлених клієнтів, які вчинили цільову дію (реєстрацію, покупку, замовлення послуг);
 
  • інструмент отримання зворотного зв'язку. Через спеціальну форму клієнти можуть залишити свої побажання та коментарі. Це дозволить вибрати подальший напрямок для поліпшення продукту (товару, асортименту, послуги);
 
  • можливість наочно презентувати свою продукцію. Окремий розділ з фотографіями допоможе клієнтам прийняти рішення про доцільність замовлення товару і послуг. 
Створення сайту-візитки має найменшу вартість щодо інших ефективних для бізнесу форматів ресурсів. Його створення займає мінімум часу. Можна використовувати готові рішення, а також замовити індивідуальний дизайн і функціонал.

Чому саме ми?


Тематичний дизайн

Зручна CMS

Базове SEO

Установка статистики та аналітики

Етапи розробки сайту-візитки

Послідовність дій при розробці сайту-візитки не відрізняється від створення більших ресурсів, однак кількість робіт істотно зменшується:

На підставі побажань замовника і підписаного договору розробляється основний функціонал, а також прототип сайту.

Згідно прототипу і ТЗ здійснюється відрисовка всіх елементів ресурсу. Створюється макет. Сайт-візитка повинен підкреслювати приналежність до вашого бізнесу, закликати виконати цільову дію і отримати необхідну інформацію. Саме тому такі ресурси мають ексклюзивний дизайн середньої і високої складності.

Макет перекладається в зрозумілий браузеру код. Ми використовуємо адаптивну, валідну, кросбраузерну верстку, обрану з урахуванням характеру цільової аудиторії. У більшості випадків реалізація всіх можливостей не обов'язкова. Ми використовуємо доцільні рішення, забезпечуючи економію коштів замовника. Після закінчення створення статичної сторінки здійснюється програмування динамічної частини. Вона оживляє ресурс і забезпечує кращий UX.

Back-end - один з найскладніших етапів реалізації сайту. Ми ретельно налаштовуємо розміщений на хостингу ресурс, формуємо зручну і зрозумілу панель управління для адміністрування, добиваємося оптимальної роботи сайту в форматі затвердженого бюджету.

Написання якісного, орієнтованого на SEO контенту, розміщення фото та відеоматеріалів. Від реалізації даного етапу залежить успіх просування ресурсу.

Контрольна група перевіряє функціонал і зручність використання ресурсу. Проводиться стрес-тестування. Ми переходимо до наступного етапу реалізації поставлених завдань після усунення помилок.

Результатом виконаних робіт стане готовий до використання сайт-візитка та інформація по адмініструванню.

Хочете відкрити свій бізнес для інтернет-спільноти та отримувати високий прибуток? Скористайтеся послугами «SEO-Evolution».