Розробка Landing page (Цільової сторінки)

Landing page - ефективний інструмент просування товарів, послуг або бренду. Він допомагає домогтися високих результатів (в 2-3 рази перевищують показники сайтів відмінною структури).

Landing page - ресурс з однією або декількома сторінками, де розміщена інформація про товар, послуги або компанії. Максимальну ефективність демонструють сайти з ретельно проробленим дизайном, який пропонує цільової аудиторії інформацію і можливості для виконання цільового дії (замовлення послуг, покупки товарів). Даний формат розрахований на просування в мережі Інтернет. Він наповнюється якісним, семантичним і корисним контентом.

«SEO-Evolution» практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

previews-portfolio

Ми враховуємо:

  • мети і особливості бізнесу замовника;

  • потреби і слабкі сторони цільової аудиторії.

Замовник отримує рішення, що сприяє ефективному просуванню його бізнесу та залученню зацікавлених клієнтів. Реалізація даного завдання - результат роботи компетентних фахівців, здатних успішно завершити найскладніші проекти. Якісна продає сторінка допоможе отримувати високий прибуток.

Чому саме ми?


Сучасний дизайн

Адаптивна верстка

Технічна підтримка

Аналіз конкурентів і цільової аудиторії

Як створюється Landing page?

Замовити Landing page приймають рішення представники різних сфер діяльності:

  • виробництво. Підприємства, які займаються пошуком нових каналів збуту своєї продукції;

  • роздрібна торгівля. Посадкова сторінка - потужний інструмент бізнесу, орієнтованого на приватних покупців;

  • сфера послуг. Турфірми, банки, готелі, салони краси та інші організації, що надають послуги приватним та юридичним особам;

  • реалізація дорогого і унікального товару. Красива посадкова сторінка стане гідним обрамленням для ексклюзивної продукції.

Этапы создания посадочных страниц. Что делают специалисты «SEO-Evolution»?

Розробка структури сайту, здатної забезпечити максимальну конверсію, виходячи з вимог і особливостей бізнесу замовника. Великі пізнання в сфері інтернет-маркетингу підвищують якість реалізації поставлених завдань.

Аналіз потреб цільової аудиторії і формування унікальної торговельної пропозиції, яка допоможе залучити й утримати потенційних клієнтів.

Ми створимо ексклюзивний дизайн, що відповідає характеру технічного завдання. Він спростить виконання цільових дій.

Наші фахівці напишуть якісний код. Належної реалізації поставлених завдань сприяють сучасні технології. Вони забезпечать ідентичний зовнішній вигляд ресурсу в усіх браузерах і оптимізацію під різні розміри екранів пристроїв. Ми гарантуємо валідність і простоту рефакторінга в разі необхідності внесення змін на стороні front-end.

Сайт буде розміщений на сервері. Ми надаємо зручні інструменти для керування змістом ресурсу. Вони не вимагають глибоких знань у сфері програмування і верстки. Здійснюється підключення серверної частини для обробки інформації та оперативної взаємодії з клієнтами.

Розміщення текстів, привабливих для пошукових машин (SEO) і клієнтів (корисна інформація, яка стимулює здійснювати цільові дії). Ми запропонуємо унікальний, релевантний медіаконтент з подальшою інтеграцією на сайті.

Ініціюється перевірка роботи всього функціоналу ресурсу. Підвищена увага приділяється зручності використання і стабільності при стрес-навантаженнях.

Landing page - важливий інструмент просування бізнесу. Досягніть успіху з «SEO-Evolution».