Розробка корпоративного сайту

Корпоративний сайт - повноцінний майданчик для просування компанії в Мережі. Це потужний засіб, що сприяє залученню клієнтів, а також взаємодії з партнерами і покупцями.

rspti

Великий функціонал корпоративного сайту надає можливість:

  • розмістити вичерпну інформацію про компанію;

  • здійснювати просування товарів;

  • публікувати актуальні новини та матеріали про будні, досягнення і плани подальшого розвитку компанії;

  • вести діалог з клієнтами. Наявність контактів, форми зворотного зв'язку і блогу з відкритими коментарями надає можливість зрозуміти бажання клієнтів і зробити персональну пропозицію. Доступна комунікація підвищує довіру. Це робить позитивний вплив на репутацію компанії;

  • забезпечити потужну підтримку бренду;

  • надати клієнтам можливість бронювати товари і послуги, резервувати місця на івентах.

Наявність корпоративного сайту - ознака стабільної, великої компанії, яка вітає інновації та використовує сучасні технології для розширення цільової аудиторії. Правильне просування ресурсу збільшить впізнаваність бренду. Це зробить його продукцію або послуги більш затребуваними. Корпоративний сайт - оптимальне рішення для нового бізнесу і перенесення активності існуючої компанії в Інтернет.

Чому саме ми?


Правильне створення сайту для вашого бізнесу

Комплексний підхід до розробки сайту

Краща основа для вашого онлайн-бізнесу

Якісна технічна підтримка і розвиток

Етапи розробки корпоративного сайту

Якісна розробка ресурсу здійснюється в кілька етапів. Дана процедура вимагає залучення фахівців зі сфери дизайну, Front-end, Back-end і SEO-оптимізації.

Якісний сайт можна отримати з використанням готового, перевіреного шаблону, адаптованого для конкретної компанії. Якщо потрібні складні і нестандартні рішення - здійснюється розробка з нуля.

Обов'язкові етапи створення корпоративного сайту:

Замовник озвучує свої побажання щодо функціоналу, зовнішнього вигляду та інших особливостей розроблюваного ресурсу. Формується комерційна пропозиція, що відбиває терміни і вартість реалізації проекту. Підписується договір.

В процесі обговорення розробляють ключові аспекти та функціональні можливості ресурсу. Здійснюється прототипування.

На підставі технічного завдання та прототипу дизайнер створює макет сторінок ресурсу. Якість реалізація цього завдання забезпечує зручність використання і комфорт гостя на сайті.

Пишеться статична (HTML5, CSS3) і динамічна (JS) частина коду кожної сторінки. Ми гарантуємо валідну, адаптивну, кросбраузерну і доступну верстку з урахуванням цільової аудиторії. Наприклад, якщо велика частина відвідувачів використовує десктопні програми - створення мобільної версії ресурсу буде зайвою витратою часу і коштів. Досить зробити ресурс адаптивним.

Корпоративний сайт - складний проект. Для ефективного управління рекомендується використовувати CMS. Це дозволить власнику ресурсу створювати нові сторінки і форми, а також вносити зміни і новий функціонал, виключивши необхідність глибокої роботи з кодом. Роботи на Back-end - одні з найбільш складних. Якісна реалізація поставлених завдань забезпечить стабільну роботу і популярність ресурсу.

Формується первинний контент (зображення, текст, відео). Цей етап суттєво впливає на просування, особливо в конкурентному бізнесі. Ми забезпечимо якісне SEO незалежно від складності проекту.

Контрольна група перевіряє функціонал ресурсу. Проводяться стрес-навантаження для визначення його стабільності і усунення можливих помилок.

Результатом проведеної роботи стане готовий корпоративний сайт, відповідний затвердженому технічному завданню.

Після запуску ресурсу ви отримаєте можливість скористатися послугами підтримки та просування від «SEO-Evolution».