Розробка інтернет магазину

Розробка інтернет-магазину - можливість перейти на новий рівень продажів. Зараз багато оффлайн-компаній прагнуть перевести бізнес в Мережу. Свіжі статистичні дані свідчать про 65% приросту інтернет-продажів. У минулому році оборот ринку становив 18 млрд. грн. Найбільші рітейли відвідувало до 7 млн. чоловік.

Сектор e-commerce стрімко розвивається, демонструючи впевнений приріст в складних економічних реаліях. Люди частіше роблять покупки в Мережі, що підтверджує зручність даного виду шопінгу.

eshop

Прийнявши рішення замовити розробку сайту, ви запропонуєте свій товар або послуги величезній кількості людей. Правильний маркетинг стане запорукою солідного прибутку при зменшенні витрат. Ми володіємо великим досвідом реалізації проектів різного рівня складності. Наші клієнти отримують типові та ексклюзивні варіанти просування бізнесу в Мережі.

Заробляти на інтернет-торгівлі може кожен. Досить почати зі стабільного та зручного для клієнтів сайту. Ми допоможемо створити ресурс, відповідний актуальним трендам. Він забезпечить високу конверсію і буде відрізнятися простотою в управлінні. Ваш бізнес чекає стрімкий розвиток, обумовлене якісним консалтингом на кожному етапі його виведення в Мережу.

Чому саме ми?


Аналіз ринку і конкурентів

Індивідуальний дизайн

Новітні технології розробки

Зручна панель управління

Етапи розробки інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазину складний і тривалий процес, який складається з наступного ряду етапів:

Формування комерційної пропозиції і підписання договору.

На предпроектном етапі ми вивчимо ваші побажання і особливості бізнесу. На підставі отриманої інформації буде сформований формат майбутнього сайту. Ми володіємо достатнім досвідом створення ефективних інтернет-магазинів. Це допомагає робити їх зручними для потенційних покупців.

Проаналізувавши ваші побажання, ми сформуємо комерційну пропозицію із зазначенням приблизної вартості і строків. Після досягнення угоди підписується договір.

Опрацювання User Case, прототипування, створення дизайн-концепції.

Ми сформуємо перелік вимог до функціонала ресурсу. Вони допоможуть реалізувати ваші запити і забезпечити максимальний комфорт для покупців.

Створюється прототип, доповнений вимогами до функціоналу клієнтської і серверної сторони. Формується технічне завдання, на підставі якого здійснюється подальша розробка.

На стадії дизайн-проектування призначений для користувача інтерфейс знаходить форму. Продуманий макет - запорука зручного користування сайтом.

Верстка і Front-end програмування.

Розроблений дизайн перекладається в зрозумілий для браузера код. Використання сучасних технологій HTML5 та CSS3 забезпечує естетичний зовнішній вигляд статичних сторінок, стабільну роботу і адаптивність. Більше 50% покупок здійснюються з мобільних пристроїв, тому зручний інтерфейс на різних розмірах екрану критичний.

Клієнтська частина пожвавлюється з допомогою JS та jQuery. Підключаються ефекти, завдяки яким сайт стає динамічнішим і більш інформативним.

Установка CMS, адаптація, підключення back-end функціоналу.

На обраний хостинг встановлюється система управління сайтом. До неї підключається зверстаний макет і динамічні елементи. На даному етапі налаштовується весь функціонал серверної частини - обробка та зберігання даних, взаємодія з товарами і кошиком інтернет-магазину.

Тестування сайту і здача проекту.

Контрольна група тестує ресурс. Ініціюються стрес-навантаження. Ми здаємо виключно коректно функціонуючі сайти. Після запуску проекту здійснюється супровід ресурсу для досягнення цільових показників.

Множте свій прибуток з «SEO-Evolution»!