Модернізація сайту

Модернізація сайту залишається затребуваною послугою. Вона надає можливість оптимізувати його роботу, а також усунути помилки і бар'єри, що перешкоджають конверсії.

Технології постійно розвиваються. Періодично з'являються рішення, що прискорюють роботу ресурсу (наприклад, перехід на https). Підвищується зручність користування (можливість здійснювати покупки швидше і легше), змінюються тренди дизайну. Для того, щоб сайт залучав нових і утримував постійних відвідувачів, він повинен розвиватися, відкриваючи нові перспективи і покращуючи поточний функціонал.

Modernizaciya

Модернізація сайту - питання безпеки. Застарілі версії CMS уразливі для атак. Результатом використання неактуальних рішень стане витік персональних даних клієнтів. Це здатне погіршити репутацію ресурсу.

Ми здійснимо модернізацію сайту будь-якого рівня складності. Вартість робіт обумовлена ​​обсягом поставлених завдань. Наші клієнти отримують вигідні пропозиції.

Ми зробимо ваш сайт зручним та сучасним. Він стане ефективним інструментом вашого бізнесу. Результатом виконаних робіт буде більш швидкий, привабливий ресурс, здатний підвищити продажі та залучити нових відвідувачів, які роблять цільові дії.

Навіщо це потрібно?


Поліпшення структури сайту

Оновлення дизайну

Усунення технічних помилок

Розширення функціональності

Ключові напрями модернізації сайту

Модернізація сайту - індивідуальна задача. Ми регулярно стикаємося з класичними проблемами (неробочі посилання, неефективна архітектура) і важковловимими помилками, що погіршують роботу ресурсу. Наш пріоритет - персональний підхід і ретельний аналіз побажань клієнта.

Модернізація здійснюється після детального вивчення кожного проблемного аспекту для виявлення найбільш ефективної стратегії дій.

Завдяки нам покращиться:

Оптимізація ресурсу під конкретні бізнес-завдання. Формування комплексу заходів, що сприяють підвищенню ефективності роботи ресурсу з точки зору маркетингу.

Формування чіткої ієрархії, усунення зайвої вкладеності, видалення «мертвих» і шкідливих посилань. Ми структуруємо наявну інформацію. Вона стане більш доступною для користувача.

Видалення неефективних текстів. Наповнення ресурсу якісними матеріалами, що відповідають на питання клієнтів. Якісне інформування приверне і утримає аудиторію.

Додавання нових можливостей, виходячи з потреб клієнтів - спрощення вибору замовлення, калькулятори вартості, настройка зв'язку ресурсу з базами товарів.

Скорочення ланцюжка дій, необхідних для досягнення необхідного клієнту результату - мети існування сайту (продаж, дзвінок, підписка). Оптимізація інтерфейсу для зручності користувачів різних пристроїв.

Переробка дизайну для кращої відповідності цілям існування сайту. Створення оформлення, здатного вирішити поставлені клієнтом завдання.

Виявлення помилок в коді сайту, видалення зайвих елементів, оптимізація для прискорення завантажень. Зміна розміру зображень.

Ми врахуємо всі особливості вашого бізнесу, цільову аудиторію і поставлені перед ресурсом завдання для забезпечення кращого результату.