Розробка і створення сайтів

Розробка і створення сайтів - комплекс робіт, спрямованих на формування веб-ресурсу, відповідного цілям замовника (інтернет-продажу, просування товарів, залучення клієнтів, збут рекламних матеріалів). Всесвітня павутина - великий майданчик, яким регулярно користуються мільйони наших співвітчизників. Вони здатні стати вашими потенційними клієнтами. Наявність сайту надасть можливість розвиватися і вести бізнес, керуючись трендами 21 століття.

Наші послуги

rank_

Модернізація сайту

landing_page

Розробка Landing page (Цільової сторінки)

browser5

Створення сайту “під ключ”

shopping_cart

Розробка інтернет магазину

computer1

Розробка корпоративного сайту

website_

Розробка сайту-візитки “під ключ”

settings_

Технічна підтримка сайту

Кількість сайтів в Мережі перевищила 1 млрд. Щомісяця їх кількість збільшується на кілька мільйонів. Ваші конкуренти напевно використовують Всесвітню павутину, як платформу, що сприяє реалізації поставлених цілей.

Для залучення клієнтів недостатньо створити сайт. Він повинен бути зручним, швидким і ефективним. Цим займаються фахівці нашої студії. Вони вивчать особливості вашого бізнесу і зроблять пропозицію, яка допоможе домогтися високих результатів у максимально стислі терміни.

Етапи розробки і створення сайтів

Розробка веб-ресурсу починається з обговорення потреб і аналізу діяльності клієнта. Це надає можливість зрозуміти, як повинен функціонувати ресурс і які завдання він буде виконувати. Для торгівлі через Мережу створюється інтернет-магазин. Оперативний зв'язок з компанією забезпечує сайт-візитка. Просуванню товару або послуги сприяє посадкова сторінка, що наочно демонструє переваги співпраці.

Після обговорення деталей здійснюється технічне планування, формується технічне завдання і створюється первинний прототип. По завершенні даного етапу і детального аналізу вимог проекту починається створення ресурсу:

Зовнішній вигляд сайту нерозривно пов'язаний з характером вирішуваних завдань. Макет створюється з урахуванням особливостей використання ресурсу. Це забезпечить максимальний комфорт для клієнта і відвідувача. Наш дизайн допоможе досягти поставлених цілей.

Створюється клієнтська сторона. Роботи проводяться з використанням сучасних технологій веб-розробки. Це надає можливість отримати масштабований, гнучкий, легко керований ресурс, розвиток якого займе мінімум часу.

Зверстаний макет встановлюється на обрану CMS. Підключається функціонал, необхідний для взаємодії між клієнтської і серверної стороною. Ми налаштуємо хостинг і проведемо навчання з управління ресурсом.

Компетентні SEO-фахівці та копірайтери презентують текстову частину ресурсу. Якісної реалізації поставлених завдань сприяють сучасні методики внутрішнього просування і побудови семантичного ядра.

До здачі сайту ми аналізуємо функціонал, доступність і стабільність роботи ресурсу. Проводяться стрес-тести та інші перевірки.

Ми здамо готовий ресурс, що коректно функціонує із зручною системою управління. Ви можете займатися ним самостійно або замовити підтримку силами наших фахівців.

Прагніть охопити максимальну аудиторію і розвивати власний бізнес? Заробіть гроші онлайн разом з «SEO-Evolution»!

Наші проекти

Ми створили безліч цікавих, а головне успішних інтернет-проектів і пропонуємо вам ознайомиться з ними. Можливо, ви вже користуєтеся сайтами, які розробили програмісти нашої компанії:

Domotehnik.com.ua
Unipack-ukraine.com
Promagrotorg.com.ua
Ridne-djerelo.com.ua
Online-ticket.com.ua
Licceramic.com.ua
Wackysocks.com.ua
Lustyclawbourbon.com
Бурение-скважин.kh.ua
Adsolution.biz.ua
Elegant-shop.com.ua
Zashchita-rasteniy.com
Mebel-signal.com.ua
Mebel-ikea.com.ua
Metabo-partner.com.ua
Rosa.kharkov.ua
Tvoya-obruchka.com.ua
Full-house.com.ua
Banya.kharkov.ua
Blagostroj.kh.ua
Alliancesteel.com.ua
Yandere-school.com
Wood.ukrdim.pro
Lumenis-studio.dn.ua
Marafetclub.com.ua
Stab-ukr.com.ua
Stabilizator-kiev.com.ua
Fishingstock.ua

Контакти

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 42 Україна, м. Харків, вул. Олімпійська, 10Б

+38 (050) 009-36-38 +38 (096) 349-94-77

support@seo-evolution.com.ua

понеділок — п’ятниця: 10:00-17:00 субота — неділя: вихідний