Просування сайту статтями

Суть статейного просування сайту зводитися до розміщення нових, унікальних статей на тематичних, авторитетних інтернет ресурсах, написаних під анкор (слово в тексті, натискаючи на яку, користувач переходить на сторінку сайту, що просувається). На відміну від способу просування орендними посиланнями, просування статтями не вимагає обов'язкових щомісячних поповнень. Якщо ви вирішите припинити співпрацю, посилання на сайт залишаться.

Даний спосіб просування сайту відносять до найбільш безпечних. Посилання на сайт розміщуються на нових сторінках, індексуються на них пошуковим роботом при першій індексації самої сторінки.

Така специфіка і робить статейное просування сайту максимально природним для пошукових систем і, в кінцевому підсумку, дозволяє домогтися високих позицій за конкурентними запитами в безкоштовної пошукової видачі google.com.ua і yandex.ua.

Продвижение сайта статьями

Що стосується недоліків даного методу просування сайту, до них можна віднести значний проміжок часу, через який сторінки почнуть передавати посилальну вагу сайту, що просувається.

Особливість полягає в тому, що кількість посилальної ваги, яку сторінка-донор може передати сайту, що просувається, залежить від безлічі факторів, основними з яких є:

  • «Вік» посилання на сторінці - проміжок часу, протягом якого, посилання на сторінці доступно для індексації пошуковим роботам.

  • Показники авторитетності сторінки для пошукових систем - Тиц і PR, чим вище дані показники, тим більше ваги може передати сторінка.

  • Обсяг і тематика контенту (текстової інформації, картинок, відео та ін.) на сторінці.

  • Ступінь оптимізації сторінки-донора і сайту-донора в цілому і т.д.

Тобто, на першому етапі, більше посилальної ваги можна отримати за допомогою орендних посилань, при цьому, заощадивши на посилальному бюджеті. Просування статтями вимагають залізних нервів і терпіння. Для порівняння, при просуванні класичним способом, досягнення результату відбувається на 2-3 місяці, а при просуванні статтями, на 5-6 місяці. При цьому, вкладення на початковому етапі, при статейному просуванні, значно вище.

Переваги просування статтями


Максимально природне просування сайту

Гарантований результат

Якісні характеристики посилальної маси

Мінімізація ризиків санкцій

Вартість просування сайту

Вартість статейного просування сайту розраховується на підставі списку пошукових запитів, які просуваються,  і аналізу конкурентного середовища в тематичній ніші. Після чого фахівці компанії формують середньострокову стратегію розвитку ресурсу і прораховують бюджет на просування сайту.

 

Критерії які визначають бюджет на просування сайту:

Чим більше сайтів прагне зайняти ТОП-10 пошукової видачі, тим складніше просунути ресурс. Ви повинні розуміти, що існуючий пошуковий попит вже обробляють ваші конкуренти і посунути їх в пошуку може виявитися не так просто як хотілося б.

Чим більше пошукових запитів потрібно просунути, тим більше посилань може знадобитися. Зі збільшенням кількості запитів збільшується видаткова і трудомісткі частини, як наслідок зростає бюджет на статейное просування.

Чим менше на сайті технічних недоліків і недоліків пошукової оптимізації, тим ефективніше просування сайту. Наявність недоліків призводить до зниження ефективності посилальної маси. У просуванні будь-якого сайту важливий комплексний підхід, який полягає в роботі як з внутрішніми, так і з зовнішніми чинниками, які впливають на ранжування.

Чим більше якісних посилань має сайт на момент початку робіт по статейному просуванню, тим раніше проявиться ефект. Якщо ж сайт новий, роботи з нарощування посилальної маси проводяться згідно зі стратегією розробленої на підставі аналізу довідкових профілів сайтів конкурентів.