SEO-проектування сайту

SEO-проектування спрямоване на формування структури сайту. Вона повинна максимально відповідати вимогам пошукових машин, актуальним на момент роботи над ресурсом. SEO-проектування - це розробка коректної вкладеності сторінок, кластеризація (розподіл запитів) і виділення ваги, необхідного для кожної з них. Результатом проведених робіт стане готове дерево сайту з релевантним контентом. Прийнявши рішення замовити SEO-проектування на етапі розробки ресурсу, ви виключіть необхідність суттєвої переробки його структури, коли дана процедура стане надмірно витратною.

SEO_proektyvannia

Не існує готових рішень і шаблонів, які можна застосувати для всіх сайтів. Це обумовлено постійним розвитком пошукових машин, зміною пріоритетів і ускладненням алгоритмів. Підвищене значення має спрямованість ресурсу, кількість конкурентів і затребуваність пропонованого продукту (товарів, послуг, інформації, можливостей взаємодії).

SEO-проектування рекомендується проводити на етапі розробки сайту. Дану процедуру ініціюють, керуючись прагненням відкоригувати його структуру і контентну частину згідно актуальними вимогами пошукових машин.

Навіщо потрібно SEO-проектування?


Конкурентна структура

Сучасний дизайн

Релевантний контент

Висока юзабіліті

Етапи SEO-проектування

Ефективність проектування залежить від досвіду обраних SEO-фахівців. Це обумовлено необхідністю правильно аналізувати дані досліджень - конкурентів, семантики і інших параметрів. Алгоритми пошукових машин не представлені в публічному доступі. Тому на результативність просування впливає правильний аналіз і розуміння поведінкових факторів потенційного відвідувача.

Етапи SEO-проектування:

Розглядаючи зміни ресурсу і його положення в пошуковій видачі аналогічної тематики, можна зробити первинні висновки про ефективність використовуваних технологій. Більш глибокий аналіз допоможе виявити блоки кожної сторінки, які будь-яким чином вплинули на конверсію, переходи і позиції сайту в пошуковій видачі.

Ми представимо семантичне ядро, яке відповідає вимогам пошукових машин (щільність ключових слів, спрямованість, частота використання). На його основі буде сформовано релевантний контент сайту для наповнення сторінок.

Проводиться внутрішня оптимізація. Перерозподіляється вага між сторінками для отримання необхідних позицій в пошуковій видачі.

Створення прототипу сайту, на підставі якого буде здійснюватися розробка дизайну, верстка і підключення функціоналу.

У міру існування ресурсу рекомендується проводити періодичну корекцію його структури і контенту. Це допоможе відповідати актуальним вимогам пошукових машин, вписатися в структуру нових сторінок, а також виключити старі, що втратили ефективність методики.

Фахівці «SEO-Evolution» постійно вивчають алгоритми пошукових систем. Якісної реалізації поставлених завдань сприяє значний досвід проектування і оптимізації.

Довірте SEO-проектування нашій компанії. Займіть лідируючі позиції в пошуковій видачі.