Просування сайтів за кордоном

Переваги послуги просування сайту за кордоном


Заняття ТОП позицій в іноземному сігменті

Розширення бізнесу на зарубіжний ринок

``Українська`` вартість послуг просування

Якісний і гарантований результат

Якщо ви вирішили просувати свій сайт за кордоном, працювати з іноземними користувачами і потенційними клієнтами, вам слід розуміти, що просування сайту в зарубіжних пошукових системах має ряд об'єктивних особливостей:

1. У різних країнах, популярні різні пошукові системи. Наприклад, в Росії і багатьох країнах СНД більше користуються Яндексом, а в країнах Європи і США, більшою популярністю користується Google.

2. Кількість користувачів пошукових систем, а так само конкурентоспроможність і частотність пошукових запитів, безпосередньо залежать від кількості населення і ступеня популяризації інтернет-технологій в конкретній країні.

3. Різний рівень достатку людей в різних країнах, залишає відбиток на формуванні бюджету для просування сайту в конкретній країні. При просуванні в органічній видачі закордонних пошукових систем, неминуче доведеться зіткнутися з сайтами-конкурентами місцевих компаній, які, як правило, займають топ-позиції по цільових запитах довгий час, при цьому, на всьому часовому проміжку, вкладають досить значні кошти в популяризацію своїх сайтів .

4. Окремим пунктом варто виділити рівень розвитку алгоритмів ранжирування пошукових систем. У країнах Європи і США, алгоритми ранжирування досконаліші, ніж в Україні, що також визначає специфіку роботи з пошуковими системами розвинених держав.

Відзначимо, вартість подібної послуги в іноземних компаній досить значна, при цьому, ми пропонуємо вам той же комплекс робіт і послуг з просування на значно вигідніших умовах.