Комплексне просування сайтів

У нас можна замовити комплексне просування сайту будь-якого напрямку і рівня конкуренції. Це перелік заходів, орієнтованих на залучення цільового трафіку з використанням різних інструментів реклами, оптимізації.

 

full-seo-adv-ua

 

Що зроблять наші фахівці:

 • ретельно проаналізують ваш бізнес, сайт;

 • виберуть кращі стратегії для досягнення поставлених цілей;

 • детально вивчать ефективність обраної стратегії;

 • модернізують підхід в залежності від проміжних результатів.

Це викличе значний приріст цільового трафіку і збільшення прибутку.

Переваги комплексного просування

Що дасть професійне комплексне просування сайту від SEO-Evolution:

 1. Максимально широке охоплення аудиторії. Розсилки, розміщення текстів з посиланнями, контекстна реклама, просування в соціальних мережах і оптимізація ресурсу залучать цільову аудиторію, яка використовує різні методи пошуку інформації, послуг (агрегатори, пошукова видача, соцмережі, тематичні сайти).

 2. Гнучкість. Ми виберемо найбільш ефективні інструменти. Для цього буде ретельно проаналізована цільова аудиторія. Знаючи її особливості і звички, можна побудувати таку стратегію просування, яка приведе користувача на розкручуємий ресурс з високою ймовірністю конверсії.

 3. Оптимізація вартості. Комплексне просування скорочує витрати. Замість окремого аудиту для кожного способу розкрутки використовується одноразовий аналіз значущих чинників (ЦА, ресурс, конкуренти, особливості бізнесу). Комплексне обслуговування завжди має більш доступну вартість, так як не вимагає оплати кожної послуги окремо.

Кому підійде комплексне просування сайту?


Інтернет-магазини

Контентні проекти (інтернет портали)

Туристичні послуги

Банківська та фінансова сфера

Кому підходить комплексне просування

Даний метод розкрутки часто вибирають власники інтернет-магазинів. Він особливо ефективний для сайтів, які тільки починають функціонувати. Аналіз ресурсу, його семантичного ядра і технічної частини надає можливість внести актуальні правки до того, як він потрапить під фільтри пошукових систем і втратить свої позиції через виниклих помилок.

Замовити комплексне просування інтернет-магазину доцільно, якщо він працює тривалий час. В рамках аналізу його власник отримає вичерпну інформацію і рекомендації щодо поточного стану, а також відповідності актуальним вимогам пошукових систем.

Правильна внутрішня оптимізація допоможе вийти з-під фільтрів. Рекламні кампанії з використанням різних каналів забезпечать стабільне зростання трафіку і позицій в пошуковій видачі.

Замовляти комплексний підхід варто в тих випадках, коли ресурс має низькі показники по поточним каналах просування. Вам потрібно залучити додаткову аудиторію при стабільно функціонуючої схемою розкрутки? Виберіть окрему послугу по конкретному напрямку.

Комплексне просування від SEO-Evolution

 • Наші фахівці вивчать ваші побажання, проаналізують ресурс і інструменти просування, які використовуються . Детальному аналізу піддадуться конкуренти. Це надасть можливість виявити ефективні стратегії з урахуванням специфіки діяльності сайту.

 • Розпочнеться розробка ефективної схеми розкрутки, яка враховує роботи на самому ресурсі і за його межами (реклама через різні канали).

 • Використовуючи обрані інструменти, ми почнемо просувати ваш ресурс по найбільш перспективних напрямків.

 • Аналіз ефективності допоможе внести корективи. Ви будете стежити за прогресом завдяки регулярним звітам.

Кожен клієнт SEO-Evolution отримує індивідуальний підхід, заснований на його завданнях і бізнесі. Це сприяє високій результативності.

Наша мета - не збільшити трафік, який є привабливими лише на папері. Ми працюємо, щоб підвищувати ваші доходи.