Пошукове просування сайту

Пошукове просування сайту - сукупність робіт, спрямованих на досягнення топ позицій по цільових пошукових запитів.

Суть даного виду послуги, зводитися до просування сторінок сайту за ключовими пошуковими запитами в топ безкоштовної пошукової видачі Google.com.ua і Yandex.ua. Як показує практика, даний метод є найбільш надійним, оскільки його ефективність перевірена не одним поколінням оптимізаторів на сотнях проектів.

Классическое продвижение сайта

Просування сайту класичними методами включає в себе:

  1. Проведення первинного технічного аналізу сайту на предмет відповідності вимогам пошукових систем, розробка рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків.
  2. Формування списку цільових пошукових запитів.
  3. Аналіз основних сайтів конкурентів, з метою виявлення особливостей і специфіки тематичної ніші пошукового попиту.
  4. Розробка рекомендацій по корекції структури меню і оптимізації текстового наповнення сторінок.
  5. Порівняльний аналіз і оптимізація засланого профілю сайту.

Кінцевий список робіт, необхідних для комплексної оптимізації сайту, визначається індивідуально для кожного проекту.

Результат - досягнення сайтом топ позицій за цільовими пошуковими запитами в органічній видачі в мінімально можливі терміни. Як правило, наші клієнти відзначають зростання кількості продажів з сайту в кінці другого місяця робіт. За цей невеликий період розробляються і впроваджуються всі необхідні зміни: оптимізуються тексти і основні теги сайту, усуваються технічні недоліки і проводиться роботи по поліпшенню засланого профілю ресурсу, що просувається.

Замовити цю послугу  дуже просто - заповніть форму замовлення і наші фахівці зв'яжуться з вами для уточнення деталей! Не забувайте уточнювати інформацію про діючі акції та спеціальні пропозиції!

 

«Ми працюємо, щоб ви заробляли!»

Переваги пошукового просування


Досягнення сайту Топ позицій

Короткий час досягнення результату

Збільшення конверсії

Індивідуальний менеджер
Просування сайту в пошукових системах - найпоширеніша послуга з послуг з просування сайтів в безкоштовному пошуку. Для більшості клієнтів послуга зручна, оскільки дозволяє проводити планування бюджету на проміжок часу до одного року. Крім того список робіт за таким просуванням включає щомісячну звітність і витрати на нарощування і підтримання посилальної маси.

Вартість просування сайту

Вартість робіт за SEO-просуванню сайту індивідуальна для кожного ресурсу. Це пов'язано зі специфікою робіт по його просуванню і різної конкурентністю пошукових запитів, що просуваються, в кожній окремо взятій тематиці пошукового попиту. Формування комерційної пропозиції - безкоштовна послуга. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом і ми, в мінімально можливі терміни, надамо вам комерційну пропозицію по вартості робіт просування вашого сайту.