Просування сайту в Україні

Без перебільшення можна стверджувати, що інтернет став фундаментом для створення і розвитку безлічі українських компаній. Деякі, продають товари через всесвітню павутину, деякі, використовують її, щоб популяризувати свою продукцію серед широких мас населення. Цілей безліч, але в кінцевому підсумку, всі вони стикаються з необхідністю просування своїх сайтів в популярних українських пошукових системах - google.com.ua та yandex.ua. Безумовно, просування сайту самостійно, набагато дешевше, т.к. Ви не сплачуєте роботу SEO-компанії. Але це можливо за умови, що ви знаєте, як це робити. В іншому випадку, краще довіритися професіоналам.

Від того, наскільки успішним буде цей процес, безпосередньо залежить подальша доля всієї компанії!

Наші послуги

search-monitor_

Пошукове просування сайту

blogger_

Просування сайту статтями

money_bag

Фіксована сума за розкрутку сайту

world-map_1

Просування сайтів за кордоном

clipboard_

SEO-проектування сайту

adv-site

Комплексне просування сайтів

Формування фінансової складової бюджету на просування сайту грунтується на таких критеріях:
 • Конкурентність пошукових запитів. (Чим більше сайтів прагне зайняти топ позиції за конкретним запитом, тим складніше його просунути в топ).
 • Частотність запиту. (Чим частіше користувачі вводять в пошуковий рядок конкретний запит, тим більше його частотність. За частотним запитам топ позиції займають «якісні», «авторитетні» сайти).

 • Кількість запитів (Чим більше запитів, тим більше обсяг робіт які потрібно виконати).

 • Ступінь оптимізації сайту (Чим краще оптимізований сайт, на момент початку робіт по його просуванню, тим менше обсяг необхідних робіт і терміни досягнення топ позицій).

 • Вік сайту (Чим більше вік сайту, тим більше «кредит довіри» з боку пошукових систем і менше термін досягнення результату).

 • Відвідуваність сайту (Чим вище відвідуваність сайту, тим менше часу і коштів знадобиться для його просування в топ по цільових запитах).

Ми готові просунути в ТОП сайти будь-якої тематики та розміру!

Вибираючи нас, ви обираєте краще співвідношення ціна / якість на українському it-ринку.

Наші переваги:

 • Величезний досвід роботи
 • Зручні схеми співробітництва
 • Доступні, обгрунтовані ціни
 • Мінімально можливі терміни досягнення результату
 • Кваліфіковані і ввічливі співробітники
 • Повний комплекс послуг інтернет-маркетингу

Навіщо це потрібно?


Поліпшення позицій в пошуку

Приплив цільових відвідувачів

Зростання продажів

Зростання впізнаваності бренду

Роздумуючи про розкручування сайту, ви повинні чітко розуміти, що таке просування сайту - це комплекс робіт, спрямованих на поліпшення позицій сайту за цільовими пошуковим запитам в безкоштовної пошукової видачі.
Для людини, яка вже докладає зусиль для популяризації свого сайту в інтернеті, вкладає і заробляє гроші, визначення цілком зрозуміло. Але у людей, які тільки приступили до пошуку надійного партнера для просування свого ресурсу, дане визначення викликає багато питань, наприклад:

Фактори, що впливають на позиції сайту, умовно поділяють на внутрішні і зовнішні. За цим принципом діляться і роботи по сайту.

 • До внутрішніх робіт відносяться дії спрямовані на виявлення та розробку рекомендацій щодо усунення технічних недоліків, що впливають на індексацію і позиції сайту в пошуковій видачі. Основною метою робіт з внутрішніми факторами є приведення технічних складових сайту у відповідність до вимог пошукових систем.
 • До зовнішніх робіт відносяться дії спрямовані на оптимізацію та поліпшення довідкових та інших критеріїв, які впливають на позиції сайту в пошуковій видачі. Варто зазначити, що до робіт з зовнішніми факторами, також відноситься аналіз основних сайтів-конкурентів по цільових запитах і виявлення особливостей пошукової тематичної ніші.

Тільки комплексний підхід до просування сайту дає бажаний позитивний ефект і призводить до значного збільшення кількості клієнтів і відвідувачів інтернет ресурсу.

Пошукові системи google.com.ua та yandex.ua надають у вільний доступ статистичну інформацію по пошуковому попиту в Україні та онлайн-інструменти, що дозволяють виявити найбільш підходящі для просування слова. Правильний підбір запитів для просування є одним з основних факторів успішної стратегії просування.

Список тематичних пошукових запитів для сайту прийнято називати «Семантичним ядром».

Безкоштовна пошукова видача - фактично, є відповіддю пошукової системи на текстовий запит користувача введений в пошуковий рядок. При цьому дані про роботу алгоритмів ранжирування засекречені, а маніпулювання пошуковою видачею тягне за собою понижуючі санкції. Довіряйте просування свого сайту тільки професіоналам!

Час, необхідний для досягнення ТОП позицій по цільових пошукових запитів, залежить від безлічі критеріїв і індивідуальний в кожному конкретному випадку. На позиції сайту в пошуку впливають як внутрішні, технічні фактори, так і зовнішні чинники, для створення яких і потрібен час.

В середньому, за умови реалізації рекомендованих технічних змін, сайт займає ТОП позиції по просуваються пошуковим запитам через 3-4 місяці після початку робіт по його просуванню.

Контакти

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 42 Україна, м. Харків, вул. Олімпійська, 10Б

+38 (050) 009-36-38 +38 (096) 349-94-77

support@seo-evolution.com.ua

понеділок — п’ятниця: 10:00-17:00 субота — неділя: вихідний