Просування сайту в Україні

Без перебільшення можна стверджувати, що інтернет став фундаментом для створення і розвитку безлічі українських компаній. Деякі, продають товари через всесвітню павутину, деякі, використовують її, щоб популяризувати свою продукцію серед широких мас населення. Цілей безліч, але в кінцевому підсумку, всі вони стикаються з необхідністю просування своїх сайтів в популярних українських пошукових системах - google.com.ua та yandex.ua. Безумовно, просування сайту самостійно, набагато дешевше, т.к. Ви не сплачуєте роботу SEO-компанії. Але це можливо за умови, що ви знаєте, як це робити. В іншому випадку, краще довіритися професіоналам.

Від того, наскільки успішним буде цей процес, безпосередньо залежить подальша доля всієї компанії!

Наші послуги

Пошукове просування сайту

Просування сайту статтями

Фіксована сума за розкрутку сайту

Просування сайтів за кордоном

SEO - проектирование

SEO-проектування сайту

Формування фінансової складової бюджету на просування сайту грунтується на таких критеріях:
 • Конкурентність пошукових запитів. (Чим більше сайтів прагне зайняти топ позиції за конкретним запитом, тим складніше його просунути в топ).
 • Частотність запиту. (Чим частіше користувачі вводять в пошуковий рядок конкретний запит, тим більше його частотність. За частотним запитам топ позиції займають «якісні», «авторитетні» сайти).

 • Кількість запитів (Чим більше запитів, тим більше обсяг робіт які потрібно виконати).

 • Ступінь оптимізації сайту (Чим краще оптимізований сайт, на момент початку робіт по його просуванню, тим менше обсяг необхідних робіт і терміни досягнення топ позицій).

 • Вік сайту (Чим більше вік сайту, тим більше «кредит довіри» з боку пошукових систем і менше термін досягнення результату).

 • Відвідуваність сайту (Чим вище відвідуваність сайту, тим менше часу і коштів знадобиться для його просування в топ по цільових запитах).

Ми готові просунути в ТОП сайти будь-якої тематики та розміру!

Вибираючи нас, ви обираєте краще співвідношення ціна / якість на українському it-ринку.

Наші переваги:

 • Величезний досвід роботи
 • Зручні схеми співробітництва
 • Доступні, обгрунтовані ціни
 • Мінімально можливі терміни досягнення результату
 • Кваліфіковані і ввічливі співробітники
 • Повний комплекс послуг інтернет-маркетингу

Навіщо це потрібно?


Поліпшення позицій в пошуку

Приплив цільових відвідувачів

Зростання продажів

Зростання впізнаваності бренду

Роздумуючи про розкручування сайту, ви повинні чітко розуміти, що таке просування сайту - це комплекс робіт, спрямованих на поліпшення позицій сайту за цільовими пошуковим запитам в безкоштовної пошукової видачі.
Для людини, яка вже докладає зусиль для популяризації свого сайту в інтернеті, вкладає і заробляє гроші, визначення цілком зрозуміло. Але у людей, які тільки приступили до пошуку надійного партнера для просування свого ресурсу, дане визначення викликає багато питань, наприклад:

Фактори, що впливають на позиції сайту, умовно поділяють на внутрішні і зовнішні. За цим принципом діляться і роботи по сайту.

 • До внутрішніх робіт відносяться дії спрямовані на виявлення та розробку рекомендацій щодо усунення технічних недоліків, що впливають на індексацію і позиції сайту в пошуковій видачі. Основною метою робіт з внутрішніми факторами є приведення технічних складових сайту у відповідність до вимог пошукових систем.
 • До зовнішніх робіт відносяться дії спрямовані на оптимізацію та поліпшення довідкових та інших критеріїв, які впливають на позиції сайту в пошуковій видачі. Варто зазначити, що до робіт з зовнішніми факторами, також відноситься аналіз основних сайтів-конкурентів по цільових запитах і виявлення особливостей пошукової тематичної ніші.

Тільки комплексний підхід до просування сайту дає бажаний позитивний ефект і призводить до значного збільшення кількості клієнтів і відвідувачів інтернет ресурсу.

Пошукові системи google.com.ua та yandex.ua надають у вільний доступ статистичну інформацію по пошуковому попиту в Україні та онлайн-інструменти, що дозволяють виявити найбільш підходящі для просування слова. Правильний підбір запитів для просування є одним з основних факторів успішної стратегії просування.

Список тематичних пошукових запитів для сайту прийнято називати «Семантичним ядром».

Безкоштовна пошукова видача - фактично, є відповіддю пошукової системи на текстовий запит користувача введений в пошуковий рядок. При цьому дані про роботу алгоритмів ранжирування засекречені, а маніпулювання пошуковою видачею тягне за собою понижуючі санкції. Довіряйте просування свого сайту тільки професіоналам!

Час, необхідний для досягнення ТОП позицій по цільових пошукових запитів, залежить від безлічі критеріїв і індивідуальний в кожному конкретному випадку. На позиції сайту в пошуку впливають як внутрішні, технічні фактори, так і зовнішні чинники, для створення яких і потрібен час.

В середньому, за умови реалізації рекомендованих технічних змін, сайт займає ТОП позиції по просуваються пошуковим запитам через 3-4 місяці після початку робіт по його просуванню.

Контакти

Украина, г. Северодонецк, ул. Курчатова, 42АУкраина, г. Харьков, ул. Олимпийская, д. 10Б

+38 (050) 009-36-38 +38 (067) 832-16-26

support@seo-evolution.com.ua

понедельник-пятница: 10:00-17:00суббота – воскресенье: выходной

Обратный звонок

*Имя

E-mail

*Телефон

Message