Створення репутації в інтернеті

Репутація в мережі Інтернет здатна поліпшити і припинити розвиток бізнесу. Прийнявши рішення замовити товар (послугу) або почати співпрацю, більшість користувачів шукають інформацію про компанії.

Наявність негативних даних, відгуків та статей стане причиною втрати довіри з боку клієнтів. Нехтування власним іміджем може вивести компанію з області видимості здебільшого цільової аудиторії. Створення позитивної репутації в Мережі, відповідної баченню і позиції бренду, підвищить ефективність роботи представляє його сайту.

wersm-online-reputation-my-business

Формуванню гідного іміджу сприяє комплексний підхід. Важливо опрацювати його зовнішні і внутрішні аспекти, виробивши ефективну стратегію, яка допоможе досягти поставлених завдань.

Для створення позитивної репутації використовується індивідуальний підхід, заснований на ряді чинників:

  • цілях і сфері діяльності компанії;

  • особливості та переваги цільової аудиторії.

Для оперативної реалізації поставленого завдання необхідно залучити компетентних фахівців. Над формуванням іміджу бренду повинна працювати команда представників різних спеціальностей і досвідчених аналітиків.

Як ми працюємо?


Аналіз ситуації

Визначення стратегії управління репутацією

Написання статей позитивного характеру

Протидія конкурентам

Створення репутації

«SEO-Evolution» запропонує ефективні, індивідуальні, інноваційні рішення, які допоможуть домогтися кращого результату. Процес створення репутації передбачає ряд етапів:

  • вивчення особливостей бренду. Визначення цілей, переслідуваних при формуванні репутації;

  • взаємодія з цільовою аудиторією. Аналіз інформації, що надходить. Виявлення проблемних ділянок і недоліків, а також вироблення стратегії по їх усуненню;

  • вибір інструментів для формування репутації. Зачіпаються внутрішні чинники і особливості роботи ресурсу. Визначається перелік рішень, які допоможуть уявити компанію у вигідному світлі перед цільовою аудиторією;

  • створення контенту для розміщення на сторонніх майданчиках. Це збільшить довіру до бренду з боку клієнтів і пошукових машин (підвищить позиції в пошуковій видачі). Великий обсяг інформації про компанії в різних джерелах приверне увагу цільової аудиторії;

  • аналіз проведених робіт. Корекція кампанії зі створення репутації для максимально ефективної реалізації поставлених завдань.

Інформація в соціальних мережах має істотне значення для пошукових машин і користувачів. Її розглядають як джерело, якому можна довіряти. Тому створення репутації тісно пов'язане з таким майданчиками. Формування іміджу здійснюється через публікацію позитивних відгуків, зворотний зв'язок з цільовою аудиторією та усунення (зниження позицій) негативної інформації.

Слід розуміти, що формування позитивного образу в очах користувачів - постійний процес. Після створення репутації її необхідно підтримувати, збільшувати і захищати від погіршення. У цьому випадку сайт буде стабільно приносити нових і утримувати старих клієнтів.

«SEO-Evolution» використовує актуальні інструменти та ефективні методики для забезпечення стабільно високої якості реалізації найскладніших завдань.