Інтернет PR

Хочете, щоб ваш сайт знаходили нові користувачі, додавали його в закладки і ставали постійними клієнтами? Вам потрібен якісний Інтернет PR. Він індивідуальний для кожного ресурсу. Важливо використовувати оптимальні інструменти, що відповідають характеру поставлених завдань і особливостям просуває web-майданчика.

Наші послуги

051-chat

Видалення негативних відгуків

051-attract

Створення репутації в інтернеті

Інтернет PR - постійна робота, спрямована на формування позитивної репутації в Мережі

Підвищення доступності сайту для цільової аудиторії сприяє регулярне інформування, планомірне поліпшення функціоналу та оптимізація під актуальні тренди. Реалізувати це завдання здатні компетентні виконавці, які відстежують нові тенденції і мають великий досвід в сфері інтернет-маркетингу.

Грамотна PR-кампанія істотно поліпшить показники сайту. Необхідно провести роботу із зовнішніми джерелами, які сприяють наданню інформації потенційним клієнтам, і оптимізувати відбуваються на ресурсі процеси. Їх спрощують, підвищуючи комфорт здійснення цільових дій.

PR в Інтернет допоможе вибрати найбільш бажаний напрямок розвитку бренду в Мережі. Він підвищить результативність роботи ресурсу і принесе прибуток.

Переваги PR в інтернеті


Контакт з цільовою аудиторією

Підвищення цитованості

Збільшення популярності

Створення позитивного іміджу

Елементи і етапи Інтернет PR

Надаючи послугу піару, ми проводимо комплексну роботу:

  • вивчаємо поставлені завдання для формування основи стратегії зі створення привабливого образу сайту, послуг або продукції клієнта;

  • аналізуємо цільову аудиторію. Грамотний Інтернет PR надасть клієнту можливість реалізувати свої потреби. Це сприяє точкового впливу на зацікавлених користувачів;

  • вибираємо інструменти для PR, які дадуть максимальний ефект. Сучасні технології розширюють спектр можливих рішень. Реалізації поставлених завдань сприяє контекстна реклама, розсилки, тематичні публікації, корисні сервіси на просувати ресурсі, відгуки, робота з соціальними мережами (в тому числі створення груп для залучення цільової аудиторії);

  • інтегруємо вибрані рішення і проводимо аналіз їх ефективності. Грамотна PR-кампанія відрізняється гнучкістю. Вона рухається від загального до конкретного. Ми використовуємо найбільш дієві інструменти. Це сприяє економії часу і коштів замовника;

  • проводимо роботу з сайтом. Ресурс повинен надати потенційному клієнту можливість виконати цільову дію. Ми проведемо оптимізацію сайту, керуючись характером поставлених завдань.

Кожна PR-кампанія може переслідувати 1 і більше цілей:

  • формування і зміцнення іміджу;

  • залучення ЦА;

  • надання актуальної та корисної інформації про роботу компанії;

  • зростання обсягу продажів;

  • формування переваг клієнтів на користь продукції і послуг компанії.

Підвищене значення має зворотний зв'язок, взаємодія з клієнтами та своєчасна реакція на запити, що надходять. Ми створимо алгоритми, які підвищать конверсію і довіру до вашого сайту.

«SEO-Evolution» запропонує актуальні, ефективні рішення за розумними цінами.

Контакти

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 42 Україна, м. Харків, вул. Олімпійська, 10Б

+38 (050) 009-36-38 +38 (096) 349-94-77

support@seo-evolution.com.ua

понеділок — п’ятниця: 10:00-17:00 субота — неділя: вихідний