Створення сайтів: яка CMS краще? SEO – Evolution SEO – Evolution

Створення сайтів: яка CMS краще?

CMS-1CMS використовується для того, щоб власник сайту або його підлеглі, що не володіють великим досвідом в розробці, дизайні, адмініструванні, могли наповнювати, оновлювати і просувати ресурс. Вона надає можливість управляти всіма даними. Щоб освоїти її, не потрібно мати значні пізнання.

CMS зручно використовувати для створення нових сторінок. Вони оформляються за певним шаблоном. Адміністратору достатньо розмістити контент. Це дозволяє уникнути фінансової залежності від сторонніх організацій, що здійснюють розробку сайтів.

Платні, безкоштовні і індивідуальні CMS

Окремі компанії, які здійснюють розробку сайтів, пропонують клієнтам CMS, створені в їхніх надрах. Вони володіють необхідним функціоналом і зручні у використанні.

Головний недолік таких розробок - прив'язка до виконавця. Вибираючи подібні рішення, потрібно переконатися, що компанія яка створила движок проіснує досить довго, так як сторонні виконавці не зможуть підтримувати його працездатність.

В Інтернеті багато платних і безкоштовних CMS. CMS-2Більшість початківців користувачів думають, що різниця між ними полягає в якості реалізації і безпеки. Насправді вони відрізняються наявністю технічної підтримки.

Що можна вибрати:

  • безкоштовна CMS. Оптимальний варіант для тих, хто має достатньо часу на пошук вирішення виникаючих проблем на форумах і спільнотах;

  • платна CMS. Який володіє фінансами клієнт отримує всебічну підтримку. Його проблеми вирішуються дуже швидко з мінімальним залученням до процесу.

За статистикою більшість сайтів створено на безкоштовних движках. Це зручно і дешево. Загроза безпеки більшості CMS обумовлена ​​некомпетентністю користувачів - установкою неперевірених плагінів, ігноруванням оновлень, занесенням на комп'ютер вірусів і небезпечними паролями.

Яка CMS краще

Ще кілька років тому всі провідні гравці (CMS) були спеціалізованими. Одні краще підходили для блогів (як WordPress), інші - для інтернет-магазинів, лендігів і корпоративних сайтів.

Зараз ситуація змінилася. Більшість двигунів обросло безліччю доступних плагінів. Це дозволяє реалізувати будь-які завдання. Головне - вибрати правильне рішення.

Оцінюючи CMS, звертайте увагу на наступні чинники:

  • рівень підтримки. Чим більше плагінів, форумів і співтовариств, тим стабільніше і гнучкіше движок;

  • зручність використання. Графічний редактор для розміщення контенту і додавання карток, а також інший функціонал повинні бути зрозумілі і прості в освоєнні;

  • зберігання текстів в базах даних і можливість кешування. На кожен запит сервер віддає сторінку, створену на льоту з БД. Це дозволяє надавати необхідну інформацію. Подібний підхід навантажує сервер. Окремі, сформовані сторінки можна зберігати у кеші для швидкої віддачі з мінімальними витратами ресурсів;

  • автоматичне формування ЧПУ. Краще, щоб обрана CMS вміла самостійно створювати URL, що представляють собою транслітерацію title сторінки.

Трійка лідерів

CMS-3Найбільш поширена CMS - WordPress. На ньому працює майже 40% усіх перевірених сайтів (дані за 2016). Він заточений під блоги. Широкий спектр розширень і плагінів дозволяє створювати форуми, інтернет-магазини і галереї. WordPress - безкоштовна CMS з дуже потужною підтримкою і функціоналом який постійно збільшується.

Друге місце зайняття Joomla, яка використовується для управління 30% сайтів в Мережі. Вона має відмінну підтримку, залучає гнучкістю і універсальністю. Поріг її освоєння вище, ніж у WordPress, що вважається найбільш простим для новачків.

На 3 місці - «1С-Бітрікс» (8%). Це найбільш поширений платний движок. Він використовується на багатьох великих корпоративних сайтах. Дана CMS повністю інтегрована з «1С-бухгалтерією», що має підвищене значення для бізнесу.

Важливо розуміти, що при великій кількості запитів всі написані на PHP CMS можуть серйозно навантажувати сервер. Рішення - кешування і написання чистого коду.

Поділитися в соц.сетях