Хостинг. Вибір хостингу для великого сайту SEO – Evolution SEO – Evolution

Хостинг. Вибір хостингу для великого сайту

web_hosting_1Хостинг надається провайдерами. Ця послуга передбачає передачу в оренду певних ресурсів (дискового простору, ОЗУ, процесорних потужностей) і технічну підтримку (на різному рівні в залежності від умов обслуговування).

Що відрізняє великий сайт:

 • споживання середніх і великих ресурсів. Збільшується в міру розвитку;

 • висока навантаженість. При якісному просуванні сайт відвідують тисячі користувачів на добу;

 • потреба в стабільному функціонуванні. Ресурс повинен бути доступний весь час.

До категорії великих належать: корпоративний сайт, інтернет-магазин, форум, портал, онлайн-гра, сервіс зберігання файлів. Для них неможливо використовувати віртуальний хостинг.

Залишаються такі варіанти розміщення великого сайту:

 • виділений віртуальний сервер. Сайт розміщується в обмеженому середовищі фізичної машини і сусідить з іншими. Кількість споживаних ресурсів можна змінювати виходячи з його потреб. Для адміністрування потрібно середній рівень знань;

  web_hosting_2

 • виділений фізичний сервер. Машина повністю виділена під потреби користувача. Її відрізняє висока вартість і можливість використання будь-якого програмного забезпечення. Даний варіант зажадає великих знань в адмініструванні. Він виключає споживання ресурсів іншими користувачами;

 • хмарний хостинг. Аналог звичайного хостингу. Сайт розміщується на декількох серверах одночасно. Це забезпечує додаткову стабільність. Працездатність ресурсу не залежить від стану фізичної машини. Якщо вона вийде з ладу, сайт продовжить функціонувати, так як він продубльований. Обсяг споживаних потужностей зменшується і збільшується автоматично;

 • colocation. Власний сервер клієнта розміщений в дата-центрі провайдера. Він отримує доступ до високошвидкісного Інтернету і певний рівень технічної підтримки. Потужності можна міняти, встановлюючи додаткове обладнання. Colocation вимагає найвищих навичок адміністрування.

Як вибрати хостинг

Провайдери пропонують безкоштовне і платне розміщення сайтів на своїх серверах. Перший варіант підходить невеликим проектам - лендінгам, візиткам, домашнім сторінкам. При високих навантаженнях сайти будуть недоступними.

Безкоштовні хостинги відрізняє низький рівень технічної підтримки. Для серйозних проектів, особливо пов'язаних з бізнесом, слід вибирати платні послуги і пропозиції провайдерів. Крім стабільної роботи це дозволить отримати якісне обслуговування і оперативну реакцію на виникаючі питання.

На які критерії звернути увагу при виборі хостингу:web_hosting_3

 • виділяються ресурси;

 • доступні функції і інструменти;

 • рівень техпідтримки;

 • співвідношення ціни та якості.

Для статичних сайтів середнього розміру досить невеликого обсягу дискового простору. На одному віртуальному хостингу можна розмістити кілька десятків окремих ресурсів. Для великих сайтів, в тому числі динамічно формулюючі сторінки, потрібно додатковий простір. Рекомендується вибрати пакет, чий обсяг мінімум в 2 рази більше того, який вимагає сайт, а також все необхідне для управління і функціонування ПО.

Підтримка баз даних, CMS, пошти, SSH-доступи і інших технологій сприяє адміністрування та належної роботи ресурсу. При виборі хостингу звертайте увагу на пропозиції провайдерів, чий пакет включає всі необхідні рішення.

Роботу з ресурсом спрощує зручна панель адміністрування і доступ по FTP. Вони повинні відповідати потребам і можливостям (рівню навичок) користувача.

Резервне копіювання - додаткова стабільність сайту. Дана опція особливо затребувана при частих оновленнях ресурсу. Чим надійніше резервне копіювання, тим менше ймовірність втратити важливу інформацію.

При виборі хостингу і постачальника звертайте увагу на співвідношення вартості і можливостей, що надаються.

Поділитися в соц.сетях