Навіщо потрібна оптимізація сайту? SEO – Evolution SEO – Evolution

Навіщо потрібна оптимізація сайту?

lori-0006743595-smallwwwКоректно проведена оптимізація сайту сприяє залученню нових зацікавлених відвідувачів і утриманню старих. Дана процедура має критичне значення. Вона здатна продемонструвати необхідність переробки ресурсу. Це особливо актуально, якщо на етапі його розробки не була проведена SEO. Зрозуміти, звідки на сайт потрапляють відвідувачі, допоможе аналіз принципів роботи пошукових систем і роботів.

ПС можна уявити як базу даних, де в певному форматі зберігаються проіндексовані сайти. З БД беруться дані для видачі після введення запиту в рядку пошуку. Ці системи постійно розвиваються. Вони видають контекстну рекламу, а також зберігають мільйони сайтів по різним темам і ключові слова. Потрапити в список можна, підключивши аналітику від пошукових систем. Для цього необхідно зареєструватися у відповідних каталогах, замовивши рекламу.

GoogleSpider_thumbПошуковий робот - це програма, яка переходить по посиланнях і збирає дані про сторінки. Вона може потрапити на сайт, якщо він опинився в черзі на індексацію, або на нього ведуть посилання з зовнішніх джерел. При відсутності цих умов ресурс залишиться невидимим для пошукових систем. Він буде непопулярний серед користувачів.

Пошуковий робот вивчає сайт, переходячи по внутрішнім посиланням або виконуючи вказівки файлу robots.txt. Він має обмеження за глибиною занурення і обсягом аналізованого контенту. Тому великі сайти можуть мати проблеми з індексацією всіх сторінок.

Для індексації ресурсу робот вивчає мета-теги, релевантність контенту і валідність коду. Реалізації даного завдання сприяють спеціальні алгоритми. Якщо все відповідає вимогам пошукової системи - сайт займає високі позиції в пошуковій видачі. Її видно на першій сторінці, тому його відвідує безліч користувачів, що вводять запити . Завдяки цьому більше людей виконує цільове дію. Власник ресурсу відчуває зростання прибутку і розвиває свій бізнес.

Алгоритми допомагають краще знаходити релевантні запиту сайти, а також виявляти сіру і чорну оптимізацію (брудні технології, заборонені пошуковими системами). Результатом виявлення порушень стане потрапляння в фільтри.

Існують окремі програми «дятли», перевіряючі доступність сторінок. Якщо вона низька - індекс ресурсу погіршується.

Оптимізація сайту - комплекс заходів внутрішнього і зовнішнього просування. Дана процедура допоможе підвищити позиції в пошуковій видачі. Вона зачіпає всі аспекти ресурсу:

  • код. Валідність, правильне використання тегів, відсутність неробочих (зайвих) скриптів;

  • контент. Заповнені атрибути зображень, тексти відповідають тематиці, щільність ключових слів оптимальна;

  • швидкість роботи. Перевірка стабільності роботи сервера, перебої в якій впливають на ранжування;

  • структура сайту. Невелика глибина, наявність карти для пошукових машин і користувачів;

  • внутрішні посилання. Присутній перелинковка, навігація, «хлібні крихти» для вкладених сторінок. Використовуються ключові слова;

  • зовнішня оптимізація. Розміщення реклами, перевірка якості та обсягу посилань з інших ресурсів, реєстрація в каталогах.

optimizПошукова оптимізація вимагає знання актуальних норм роботи пошукових роботів, вміння аналізувати контентную і кодову частину ресурсу, здатності розробляти ефективні заходи для просування в пошукових системах.

На невеликих сайтах SEO не потребує значних витрат часу. Оптимізація принесе відмінні результати. Її можна провести самостійно. Однак дане рішення супроводжується ризиком використовування чорних та сірих технологій, які стануть причиною потрапляння ресурсу в фільтри.

Хочете розвивати свій проект і збільшити прибуток? Завітайте до компетентних фахівців.

 
Поділитися в соц.сетях