Виведення сайту з-під фільтрів Google та Яндекс

Попадання сайту під фільтри пошукових систем (знижуючі санкції), вельми рідко є наслідком змін в алгоритмах ранжирування. Як показує практика, сайти потрапляють під санкції з наступних причин:

  1. Спроби маніпулювання ботами пошукових систем, з метою отримати більш високі позиції по цільових запитах користувачів, без належного досвіду і кваліфікації.
  1. Не менш поширеною причиною появи понижуючих санкцій, є дії не сумлінних конкурентів. Мета яких, знищити Ваш бізнес в інтернеті!

Yandex-Google

Прикладами дій, які можуть призвести до накладення фільтра, є: масова закупівля посилань, накручування поведінкових факторів, наявність технічних проблем на сайті і т.д.

Чому саме ми?


Швидкий результат

Комплексний підхід

Обгрунтована вартість

Гарантоване повернення в ТОП

Етапи виведення сайту з-під фільтра

Першим етапом робіт є проведення комплексного аудиту сайту.

Цей етап робіт об'єднує в собі:

  • Технічний аудит сайту - роботи з аналізу технічної складової сайту, на предмет відповідності вимогам пошукових систем.

  • Аудит посилальної маси - роботи з аналізу посилальної маси сайту на предмет щільності ключових слів і якісних характеристик сайтів-донорів.

  • Аудит текстової частини сайту - перевірка ресурсу на предмет щільності ключових слів, наявності прихованих текстів та правильності способу їх оформлення.

Другий етап - виявлення ймовірних причин накладення понижуючого фільтра.

Причини не завжди очевидні, часто санкції пошукових систем, є наслідком сукупного впливу декількох чинників. Тому, важливо виявити всі можливі порушення, щоб виключити ймовірність помилки і гарантувати досягнення бажаного результату в мінімально можливі терміни.

Третій етап - складання рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків.

Даний етап є декларативним, оскільки, на момент його реалізації основні причини вже відомі, а можливі способи усунення опрацьовані нашими фахівцями значно раніше.

Терміни виведення сайту з-під фільтрів

Орієнтовний термін вирішення проблеми з знижувальними санкціями, залежить від серйозності порушення, яке було зафіксовано пошуковою системою і тематики ресурсу.

В середньому, висновок сайту з під фільтра займає близько 3-х місяців.

Якщо Ви зіткнулися з подібною проблемою, не зволікайте з її рішенням! Зверніться до професіоналів якомога швидше!