Аудит сайту

Аудит сайту - це всебічний аналіз інтернет-ресурсу, основною метою якого, є виявлення недоліків і помилок заважають сайту займати топ-позиції в пошуковій видачі. Фахівці нашої компанії перевіряють сайт на відповідність вимогам пошукових систем, виявляють недоліки і розробляють рекомендації щодо їх усунення.

Наші послуги

complex_audit

Комплексний аудит сайту

1_shield

Виведення сайту з-під фільтрів

express-audit

Експрес аудит сайту

teh_audit

Технічний аудит сайту

051-seo

Пошуковий аудит сайту (SEO аудит)

usabiliti-audit

Юзабіліті аудит сайту

search-audit

Аудит посилальної маси сайту

01content

Аудит контента сайта

Процес аудиту сайту розділений на кілька основних етапів:

  • Виявлення особливостей тематичної ніші пошукового попиту - деякі конкурентні тематики мають ряд специфічних особливостей, своєчасне виявлення яких, дозволить вашому сайту скоротити терміни просування в топ, по цільових запитах.

  • Складання списку цільових запитів - правильний і точний підбір цільових пошукових запитів, є фундаментом для успішного просування вашого сайту.

  • Аудит структури сайту - зручна і технічно правильна структура сайту, дозволить підвищити не тільки конверсію, а й позиції в органічній видачі пошукових систем.

  • Аудит технічної частини - відповідність технічної складової сайту вимогам пошукових систем, запорука правильної і повної індексації всього інтернет-ресурсу.

  • Аудит текстової частини - корисний текст на сторінках сайту, допоможе користувачам і роботам пошукових систем, отримати вичерпну інформацію про вашу продукцію або послуги.

  • Складання зведеного звіту про виконану роботу, з рекомендаціями щодо корекції виявлених помилок і недоліків.

Аудит сайту рекомендується проводити відразу після релізу ресурсу. Після проведення аналізу ми сформуємо рекомендації щодо усунення недоліків, що заважають індексації сайту, а також рекомендації по внутрішній оптимізації сайту. Будуть розроблені технічні завдання для програмістів, які усунуть програмні помилки і для копірайтерів, які наповнять Ваш сайт унікальним контентом. Терміни проведення робіт, також, як і вартість, варіюється в залежності від виду аудиту.

Контакти

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 42 Україна, м. Харків, вул. Олімпійська, 10Б

+38 (050) 009-36-38 +38 (096) 349-94-77

support@seo-evolution.com.ua

понеділок — п’ятниця: 10:00-17:00 субота — неділя: вихідний