Аудит сайту

Аудит сайту - це всебічний аналіз інтернет-ресурсу, основною метою якого, є виявлення недоліків і помилок заважають сайту займати топ-позиції в пошуковій видачі. Фахівці нашої компанії перевіряють сайт на відповідність вимогам пошукових систем, виявляють недоліки і розробляють рекомендації щодо їх усунення.

Наші послуги

Комплексний аудит сайту

Виведення сайту з-під фільтрів

Експрес аудит сайту

Технічний аудит сайту

Пошуковий аудит сайту (SEO аудит)

Юзабіліті аудит сайту

Аудит посилальної маси сайту

Аудит контенту сайту

Процес аудиту сайту розділений на кілька основних етапів:

  • Виявлення особливостей тематичної ніші пошукового попиту - деякі конкурентні тематики мають ряд специфічних особливостей, своєчасне виявлення яких, дозволить вашому сайту скоротити терміни просування в топ, по цільових запитах.

  • Складання списку цільових запитів - правильний і точний підбір цільових пошукових запитів, є фундаментом для успішного просування вашого сайту.

  • Аудит структури сайту - зручна і технічно правильна структура сайту, дозволить підвищити не тільки конверсію, а й позиції в органічній видачі пошукових систем.

  • Аудит технічної частини - відповідність технічної складової сайту вимогам пошукових систем, запорука правильної і повної індексації всього інтернет-ресурсу.

  • Аудит текстової частини - корисний текст на сторінках сайту, допоможе користувачам і роботам пошукових систем, отримати вичерпну інформацію про вашу продукцію або послуги.

  • Складання зведеного звіту про виконану роботу, з рекомендаціями щодо корекції виявлених помилок і недоліків.

Аудит сайту рекомендується проводити відразу після релізу ресурсу. Після проведення аналізу ми сформуємо рекомендації щодо усунення недоліків, що заважають індексації сайту, а також рекомендації по внутрішній оптимізації сайту. Будуть розроблені технічні завдання для програмістів, які усунуть програмні помилки і для копірайтерів, які наповнять Ваш сайт унікальним контентом. Терміни проведення робіт, також, як і вартість, варіюється в залежності від виду аудиту.

Контакти

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 42А Україна, м. Харків, вул. Олімпійська, 10Б

+38 (050) 009-36-38 +38 (067) 832-16-26

support@seo-evolution.com.ua

понеділок — п’ятниця: 10:00-17:00 субота — неділя: вихідний

Обратный звонок

*Имя

E-mail

*Телефон

Message