Форма заявки
Ваше замовлення прийнято! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

Бажаний щомісячний бюджет

3 500
6000

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Наша компанія спеціалізується на створенні і просуванні сайтів по всьому світу. Основна мета нашої роботи - зробити ваш сайт ефективніше.
Ми не прагнемо заробляти на вас. Ми прагнемо заробляти разом з вами!

Наші переваги

 • Доступні ціни
 • Досвід роботи більше 5 років
 • Оформлення договору
 • Персональний менеджер
 • Знижки на комплексні послуги
 • Мінімальні терміни
 • Щомісячна звітність
 • Зручні схеми роботи

Наші послуги

 • Створення сайтів
 • Просування сайтів в Україні
 • Аудит сайту
 • Просування за кордоном
 • Інтернет PR

Створення сайтів

Даний розділ послуг включає розробку дизайну і створення сайтів.

У нас ви можете замовити повний комплекс робіт по створенню вашого бізнесу в мережі «під ключ». Величезний досвід наших програмістів дозволяє, без перебільшення, стверджувати:

“У наших силах, виконати будь-які вимоги замовника по функціональності, адаптивності, дизайну і масштабам онлайн проекту”.

Розробка сайту досить трудомісткий і тривалий процес, при цьому, ми чітко уявляємо обсяг необхідних робіт і гарантуємо дотримання всіх термінів, прописаних в договорі.

Сайт – це «обличчя» бізнесу.

Більшість українських компаній вже представлені в мережі, мають власні сайти і отримують дохід від залучення нових клієнтів. Але ринок IT постійно розвивається, пропонуючи своїм споживачам більше можливостей для збільшення ступеня лояльності потенційних клієнтів. Сучасний ресурс, створений у відповідності з усіма вимогами і рекомендаціями ПС, не залишиться без уваги.

Наскільки успішним буде той чи інший сайт багато в чому визначає професіоналізм його розробників.

Просування сайтів в Україні

Основна мета просування (розкручування) сайту – збільшення числа відвідувачів і клієнтів вашого бізнесу. Для того, щоб зробити ваш сайт популярним і впізнаваним, ми використовуємо тільки безпечні і перевірені методи просування.
Роботи по розкрутці умовно розділені на два етапи: внутрішня оптимізація і робота із зовнішніми чинниками, які впливають на позиції сайту в безкоштовному пошуку.

До внутрішніх робіт відносяться:

 • технічна оптимізація сайту;
 • пошукова оптимізація.

До робіт з зовнішніми факторами відносяться:

 • роботи по корекції посилального профілю сайту;
 • настройка систем веб-аналітики для сайту.

Досвід наших фахівців дозволяє гарантувати досягнення топ позицій по цільових запитах в мінімально можливі терміни. При цьому, ми пропонуємо тільки чесні і зручні схеми співробітництва. Якщо ви шукайте надійного партнера за розумні гроші для розвитку вашого бізнесу в мережі, ми саме ті, хто Вам потрібен.

Аудит сайту

Seo-аудит – перевірка сайту на предмет наявності недоліків, що заважають зростанню позицій по просуваються пошуковим запитам, а також розробка рекомендацій щодо усунення виявлених проблем.
Існують кілька типів аудитів (перевірок) сайту. Залежно від кінцевої мети їх розподіляють на:

 • експрес аудит;
 • пошуковий аудит (Seo-аудит);
 • технічний аудит;
 • юзабіліті аудит;
 • аудит посилальної маси;
 • аудит текстової частини сайту;
 • комплексний аудит сайту.

Кожен з SEO-аудитів має свої відмінності і особливості. Вибравши потрібну послугу, Ви отримаєте тільки корисну інформацію, яка допоможе зробити Ваш сайт зручним, ефективним і популярним серед користувачів і пошукових машин. Фахівцями компанії накопичено величезний досвід в реалізації аудитів, ми будемо раді поділитися ним з Вами!

Просування сайтів за кордоном

Наша країна отримала унікальний шанс стати частиною сучасного європейського суспільства. Для багатьох українських компаній відкрилися нові ринки і нові перспективи. Зростає число представників бізнесу, які розуміють необхідність просування своїх сайтів в європейських пошукових системах, оскільки англомовний сегмент пошукового попиту значно більше російськомовного, а достатня кількість конкурентних переваг дозволяє, без особливих зусиль, потіснити сайти конкурентів в топ пошукової видачі.

Як правило, клієнти, звертаючись до іноземних SEO-компанії, стикаються з дуже високими цінами і комунікативними бар’єрами. Це не дивно, оскільки рівень достатку (ВВП) в англомовних країнах вище, ніж в Україні. Отже рекламні бюджети для просування сайтів, які хочуть отримувати місцеві компанії-підрядники, також набагато більше вітчизняних.

Фахівці нашої компанії мають достатній досвід роботи в просуванні сайтів за кордоном і готові запропонувати Вам необхідний комплекс робіт по доступній ціні.

Управління репутацією в інтернеті

Багато українських компаній, представлені на інтернет ринку, стикаються з не правдивими і застарілими негативними відгуками, які завдають значної шкоди діловій репутації, що призводить до значних фінансових збитків. При цьому, представники компаній не завжди знають як поводитися в подібній ситуації.

У разі виявлення негативних відгуків, Вам слід звернутися до наших менеджерів, щоб дізнатися шляхи вирішення проблеми. На даному етапі розвитку алгоритмів пошукових систем, об’єктивно існує всього 3 ефективних методики видалення негативних відгуків з топ видачі:

 1. Скористатися формою видалення застарілої інформації від Google.
 2. Зв’язатися з власниками сайтів, що містять негативну інформацію і аргументовано попросити видалити небажаний контент.
 3. Роботи по виявленню і заміщенню негативної інформації в пошуковій видачі.

Остаточна вартість даної послуги може істотно варіюватися залежно від обсягу, джерел негативної інформації. Чим більше пошукових запитів, за якими потрібно витіснити неправдиву інформацію з топ пошукової видачі, тим більше часу буде потрібно нашим фахівцям, щоб створити позитивний, або нейтральний інформаційний фон.

Чому саме ми?
Досвід роботи понад 6 років
Системний підхід
Доступні ціни
Гарантії закріплені в договорі

Наш блог

atl & title
zakon-o-yazike-2019
seo-prodvizhenie-internet-magazina-odezhdi

Про компанию

Компанія «SEO-Evolution» працює в сфері IT з 2013 року, охоплюючи розробку, просування і технічну підтримку сайтів. Ми надаємо широкий спектр послуг - від проектування дизайну до комплексного аудиту, що дає можливість виявити бар'єри, що перешкоджають успішному розвитку сайтів наших клієнтів.

Високий рівень нашої відповідальності перед нашими партнерами і розумна політика ціноутворення, дозволили нам отримати хорошу репутацію надійного партнера серед наших клієнтів. Наші послуги відрізняються високою якістю і доступністю для всіх тих, хто готовий вивести свій бізнес в Інтернет.

Контакти

Ukraine, Severodonetsk, Kurchatov str., 42Ukraine, Kharkov, Olimpyskaya str., 10B

+38 (050) 009-36-38 +38 (096) 349-94-77

support@seo-evolution.com.ua

Monday-Friday: 10am – 5pmSaturday – Sunday: closed